-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
(Послуги з поточного ремонту укриття (споруди цивільного захисту) комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №8 «Вишиванка» Володимирської міської ради)
Тендер Prozorro UA-2023-06-01-013407-a
Завершена
525 702.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 628.51 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 628.51 UAH
Номер:
527e5cc7b21a4e3f87b1f222bf2d98e0
Внутрішній номер закупівлі:
17967723
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-01-013407-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) №8 ВИШИВАНКА ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
21755820
-
Адреса:
44700, Україна, Волинська область, Володимир, вул.Ковельська, 144
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кондратюк Людмила Володимирівна 380334233200 vishivanka8@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
525 702.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.06.2023 17:15 - 06.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
01.06.2023 17:15 - 09.06.2023 18:00
Період кваліфікації:
09.06.2023 18:01 - 13.06.2023 13:25
Період завантаження договору:
19.06.2023 00:00 - 29.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴525 702.00 (Послуги з поточного ремонту укриття (споруди цивільного захисту) комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 8 «Вишиванка» Володимирської міської ради)