• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

(Послуги з поточного ремонту укриття (споруди цивільного захисту) комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №8 «Вишиванка» Володимирської міської ради)

Оголошено тендер

525 702.00 UAH
Номер: b44e89836a97467db61d349328fb507c
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-06-01-006711-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) №8 ВИШИВАНКА ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) №8 ВИШИВАНКА ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 525 702.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: (Послуги з поточного ремонту укриття (споруди цивільного захисту) комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №8 «Вишиванка» Володимирської міської ради)
Примітки: Відовідно до коду 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 01.06.2023 16:52

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума525 702.00 UAH