-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
(Послуги з поточного ремонту (облаштування системи вентиляції) укриття (споруди цивільного захисту) комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 8 «Вишиванка» Володимирської міської ради)
Тендер Prozorro UA-2023-05-26-012543-a
Завершена
258 564.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 292.82 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 292.82 UAH
Період уточнення:
26.05.2023 17:14 - 01.06.2023 00:00
Відповідь надана
невідповідність
Номер:
02f6126ea42a448297f5eabd778d33a6
Дата опублікування:
30.05.2023 12:59
Опис:
Замовнику, Вами вимагається "авторизаційний лист від виробника основного обладнання (або офіційного представництва виробника в Україні), яке входить до складу комплексної системи відеоспостереження, контролю та управління доступом, зазначеного в Технічних вимогах, про підтвердження повноважень Учасника на поставку, монтаж, ремонт, сервісне обслуговування такого обладнання, його технічне обслуговування Учасником та підтвердження гарантійних зобов’язань;" Закупівля на облаштування систем вентиляції. Просимо забрати дану вимогу з документації
Відповідь:
Добрий день. Зміни внесені до тендерної документації
Дата відповіді:
30.05.2023 15:32