-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
(Послуги з поточного ремонту (облаштування системи вентиляції) укриття (споруди цивільного захисту) комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 8 «Вишиванка» Володимирської міської ради)
Тендер Prozorro UA-2023-05-26-012543-a
Завершена
258 564.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 292.82 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 292.82 UAH
Номер:
5b716c6d164849faac5ad4b9d9a50da4
Внутрішній номер закупівлі:
17913224
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-26-012543-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) №8 ВИШИВАНКА ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
21755820
-
Адреса:
44700, Україна, Волинська область, Володимир, вул.Ковельська, 144
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кондратюк Людмила Володимирівна 380334233200 vishivanka8@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
258 564.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.05.2023 17:14 - 01.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
26.05.2023 17:14 - 04.06.2023 00:00
Період кваліфікації:
04.06.2023 00:00 - 06.06.2023 14:36
Період завантаження договору:
12.06.2023 00:00 - 22.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴258 564.00 (Послуги з поточного ремонту (облаштування системи вентиляції) укриття (споруди цивільного захисту) комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 8 «Вишиванка» Володимирської міської ради)