-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
(Послуги з поточного ремонту (облаштування системи вентиляції) укриття (споруди цивільного захисту) комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 8 «Вишиванка» Володимирської міської ради)
Оголошено тендер
258 564.00
UAH
Номер:
1ac59d629300430a961e4610f9d71ede
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-05-26-003955-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) №8 ВИШИВАНКА ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
21755820
-
Адреса:
44700, Україна, Волинська область, Володимир, вул.Ковельська, 144
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) №8 ВИШИВАНКА ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
21755820
-
Адреса:
44700, Україна, Волинська область, Володимир, вул.Ковельська, 144
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
258 564.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
(Послуги з поточного ремонту (облаштування системи вентиляції) укриття (споруди цивільного захисту) комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 8 «Вишиванка» Володимирської міської ради)
Примітки:
Відовідно до коду 45331200-8 Встановлення вентиляційних систем і систем кондиціювання повітря
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
26.05.2023 17:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума258 564.00 UAH