-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вальниці
Тендер Prozorro UA-2023-05-25-006495-a
Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі відповідно до вимог, викладених в Додатку 1 Документації.
Завершена
38 185.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 191.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 191.00 UAH
Період уточнення:
25.05.2023 12:43 - 02.06.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим