-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вальниці
Тендер Prozorro UA-2023-05-25-006495-a
Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі відповідно до вимог, викладених в Додатку 1 Документації.
Завершена
38 185.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 191.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 191.00 UAH
Номер:
71f716a99c044e3a8afa63dc0081dc88
Внутрішній номер закупівлі:
17892960
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-25-006495-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20572069
-
Адреса:
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, ВУЛИЦЯ БОРИСПІЛЬ-7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кохненко Євген Сергійович 380934947132 ye.kokhnenko@kbp.aero https://www.kbp.aero
Класифікатор ДК 021:2015:
44440000-6 ВальниціАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
38 185.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.05.2023 12:43 - 02.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
25.05.2023 12:43 - 05.06.2023 12:00
Аукціон:
06.06.2023 12:38 - 06.06.2023 13:07
Період кваліфікації:
06.06.2023 13:07 - 13.06.2023 15:52
Період завантаження договору:
19.06.2023 00:00 - 29.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴38 185.00 Вальниці