• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Вальниці

Оголошено тендер

45 822.00 UAH
Номер: f84332b2914e45da9846d63ebe99270f
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-05-22-001440-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
Очікувана вартість: 45 822.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вальниці
Примітки: Очікувана вартість визначено з врахуванням всіх податків та зборів Закупівля за постановою № 1178
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 44440000-6 Вальниці
Дата опублікування: 22.05.2023 11:33

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума45 822.00 UAH