-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Перемички-балки залізобетонні
Тендер Prozorro UA-2023-05-24-010700-a
Торги не відбулися
144 696.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 446.96 UAH
мін. крок: 1% або 1 446.96 UAH
Період уточнення:
24.05.2023 15:10 - 02.06.2023 00:00
Відповідь надана
Технічні вимоги
Номер:
dbc928f4786d42508e6f124524d03e8b
Дата опублікування:
26.05.2023 15:29
Опис:
Добрий день! Залізобетонні вироби відповідно до Вашої специфікації: 1. Перемичка-балка залізобетонна (350х600х7000) ш/в/д,2. Перемичка-балка залізобетонна (350х600х2000) ш/в/д 3. Перемичка-балка залізобетонна (350х600х4000) ш/в/д не відносяться до стандартної залізобетонної продукції. Для розуміння та оцінки можливостей виготовлення даних виробів ми, як виробник залізобетону, просимо надати креслення на зазначені позиції. Також просимо надати уточнення щодо п.5.3-5.4. Проекту Договору, а саме: для формування ціни на продукцію, яка повнна включати доставку до об'єктів Замовника необхідно розуміти хоча б приблизну відстань. Дякуємо.
Відповідь:
Добрий день!
1. Креслення буде додано змінами до Тендерної документації.
2. Поставка планується в Подільський р-н м.Києва
Дата відповіді:
29.05.2023 18:16