• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Перемички-балки залізобетонні

Оголошено тендер

144 696.00 UAH
Номер: 33b32db1af3e43a292a5e7df3e1acf3b
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-05-24-003616-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 144 696.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Перемички-балки залізобетонні
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Дата опублікування: 24.05.2023 15:07

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума144 696.00 UAH