• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Перемички-балки залізобетонні

Торги не відбулися

144 696.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 446.96 UAH
Номер: 57aaf60cd5354cbfaa44317c0c0c398e
Внутрішній номер закупівлі: 17881838
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-05-24-010700-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Костєва Марія Володимирівна 380442076751 muzychko.mv@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 144 696.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 24.05.2023 15:10 - 02.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 24.05.2023 15:10 - 05.06.2023 10:00
Період кваліфікації: 05.06.2023 10:01 - 12.06.2023 16:39

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴144 696.00 Лот 1. Перемички-балки залізобетонні