-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція. Кабель негорючий моноліт 2*1,5 мідь-1000м( Кабель ВВГ нгп 2*1,5-0,66,бх по 200м);Кабель негорючий моноліт 2*2,5 мідь -1200м(Кабель ВВГ нгдп 2*1,5-0,66 нгд-п,бх по 200м)
Тендер Prozorro UA-2023-05-23-012501-a
Завершена
84 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 420.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 420.00 UAH
Період уточнення:
23.05.2023 15:41 - 29.05.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим