-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція. Кабель негорючий моноліт 2*1,5 мідь-1000м( Кабель ВВГ нгп 2*1,5-0,66,бх по 200м);Кабель негорючий моноліт 2*2,5 мідь -1200м(Кабель ВВГ нгдп 2*1,5-0,66 нгд-п,бх по 200м)
Оголошено тендер
84 000.00
UAH
Номер:
165c4e73cee745d2b437743f51a372c4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-05-23-003847-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАВЛОГРАДТРАНСЕНЕРГО" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43022284
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, місто Павлоград, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 21А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАВЛОГРАДТРАНСЕНЕРГО" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43022284
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, місто Павлоград, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА, будинок 21А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
84 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція. Кабель негорючий моноліт 2*1,5 мідь-1000м( Кабель ВВГ нгп 2*1,5-0,66,бх по 200м);Кабель негорючий моноліт 2*2,5 мідь -1200м(Кабель ВВГ нгдп 2*1,5-0,66 нгд-п,бх по 200м)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукція
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
23.05.2023 15:35
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума84 000.00 UAH