• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція. Кабель негорючий моноліт 2*1,5 мідь-1000м( Кабель ВВГ нгп 2*1,5-0,66,бх по 200м);Кабель негорючий моноліт 2*2,5 мідь -1200м(Кабель ВВГ нгдп 2*1,5-0,66 нгд-п,бх по 200м)

Завершена

84 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 420.00 UAH
Номер: 9e6c0434ea874a88b44817ae41dbe1a3
Внутрішній номер закупівлі: 17867612
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-05-23-012501-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАВЛОГРАДТРАНСЕНЕРГО" ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Лідія Чернявська +380507699172 transzakypki@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 84 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 23.05.2023 15:41 - 29.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 23.05.2023 15:41 - 01.06.2023 00:00
Аукціон: 01.06.2023 11:11 - 01.06.2023 11:34
Період кваліфікації: 01.06.2023 11:34 - 06.06.2023 14:59
Період завантаження договору: 12.06.2023 00:00 - 22.06.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴84 000.00 ДК 021:2015 44320000-9 Кабелі та супутня продукція. Кабель негорючий моноліт 2*1,5 мідь-1000м( Кабель ВВГ нгп 2*1,5-0,66,бх по 200м);Кабель негорючий моноліт 2*2,5 мідь -1200м(Кабель ВВГ нгдп 2*1,5-0,66 нгд-п,бх по 200м)