-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (Надання інформаційно-консультаційних послуг на ринку електричної енергії, а саме на ринку «на добу наперед» та внутрішньодобовому ринку України)
Тендер Prozorro UA-2023-05-18-008787-a
Надання інформаційно-консультаційних послуг на ринку електричної енергії, а саме на ринку "на добу наперед" та внутрішньодобовому ринку України, для потреб Апарату управління ПАТ "Центренерго"
Завершена
45 916.67
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 459.17 UAH
мін. крок: 1% або 459.17 UAH
Період уточнення:
18.05.2023 14:14 - 27.05.2023 00:00
Відповідь надана
Щодо тендерної документації та проєкту договору
Номер:
bc282315f23348548351f795d6273519
Дата опублікування:
22.05.2023 19:35
Опис:
Шановний Замовник.
Відповідно до розглянутої тендерної документації, як потенційний учасник, надаємо наступні зауваження та пропозиції.
1. Відсутній деталізований перелік інформаційно-консультативних послуг на ринку електричної енергії, а саме на ринку «на добу наперед» та внутрішньодобовому ринку України, необхідних Замовнику. Просимо зазначити відповідний перелік таких послуг у тендерній документації та проєкті договору про надання інформаційно-консультативних послуг.
При цьому, стандартною практикою надання інформаційно-консультативних послуг у цій сфері є надання обсягів та цін на ринку «на добу наперед» і внутрішньодобовому ринку (помісячно, поденно, погодинно) з можливістю самостійно моделювати потрібну інформацію за допомогою системи фільтрації даних із подальшим вивантаженням згрупованих даних у різних форматах; порівняння обсягів та цін на ринку «на добу наперед» і внутрішньодобовому ринку з попередніми періодами; цінові індикативи; загальні показники на ринку «на добу наперед» і внутрішньодобовому ринку; та ін.
2. Також просимо конкретизувати строк надання інформаційно-консультативних послуг, а саме дату початку надання таких послуг (п.4.4 Розділу 1 «Загальні положення» Тендерної документації;
п.2 Технічних вимог Додатку №3 до Тендерної документації;
в Технічній специфікації послуг, що є Додатком №1 до Договору про надання інформаційно-консультативних послуг, який наведено у Додатку №5 до Тендерної документації).
3. Пункт 3.4.1 проєкту договору про надання інформаційно-консультативних послуг Додатку №5 до Тендерної документації пропонуємо викласти у наступній редакції, оскільки положення цього пункту суперечать умовам оплати послуг за цим договором та передбачають надання інформаційно-консультативних послуг на ринку електричної енергії, а саме на ринку «на добу наперед» та внутрішньодобовому ринку України, після підписання акту приймання-передачі:
«3.4.1. Забезпечувати, в порядку і на умовах, передбачених цим Договором, надання Замовнику доступу до інформації, що розміщена на платформі/вебсайті Виконавця.».
4. В пункті 1.1 проєкту договору про надання інформаційно-консультативних послуг Додатку №5 до Тендерної документації просимо вказати повну назву послуги відповідно до додатків до цього договору. Пропонуємо викласти пункт 1.1 у такій редакції:
«1.1. За цим Договором Виконавець зобов’язується надати інформаційно-консультативні послуги на ринку електричної енергії, а саме на ринку «на добу наперед» та внутрішньодобовому ринку України (далі – Послуги), шляхом надання доступу до платформи Виконавця або інформації, що розміщена на вебсайті Виконавця відповідно до Технічної специфікації Послуг, що є додатком 1 до цього Договору (далі – Технічна специфікація) та Специфікації та вартості Послуг, що є додатком 2 до цього Договору (далі – Специфікація), а Замовник зобов’язується здійснити оплату та прийняти Послуги відповідно до умов цього Договору.
5. Пункт 8 Технічних вимог Додатку №3 до Тендерної документації, враховуючи умови проєкту договору про надання інформаційно-консультативних послуг (Додаток №5 до Тендерної документації), пропонуємо викласти у наступній редакції:
«Виконавець гарантує надання Замовнику доступу до інформації, що розміщена на платформі/вебсайті Виконавця.».
Відповідь:
В найближчий час до Тендерної документації будуть внесені необхідні зміни до кінцевого строку подання тендерних пропозицій
Дата відповіді:
24.05.2023 10:18