-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління (Надання інформаційно-консультаційних послуг на ринку електричної енергії, а саме на ринку «на добу наперед» та внутрішньодобовому ринку України)
Тендер Prozorro UA-2023-05-18-008787-a
Надання інформаційно-консультаційних послуг на ринку електричної енергії, а саме на ринку "на добу наперед" та внутрішньодобовому ринку України, для потреб Апарату управління ПАТ "Центренерго"
Завершена
45 916.67
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 459.17 UAH
мін. крок: 1% або 459.17 UAH
Номер:
d9c2d0c5dd204380bf48c2dae77c91f7
Внутрішній номер закупівлі:
17820087
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-18-008787-a
Замовник:
Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22927045
-
Адреса:
08711, Україна, Київська область, смт Козин, Обухівський район, ВУЛИЦЯ РУДИКІВСЬКА, будинок 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Коновалова Олена Анатоліївна 380443640245 olena.konovalova@centrenergo.com http://www.centrenergo.com
Класифікатор ДК 021:2015:
79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управлінняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
45 916.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.05.2023 14:14 - 27.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
18.05.2023 14:14 - 30.05.2023 21:00
Період кваліфікації:
30.05.2023 21:00 - 05.06.2023 14:39
Період завантаження договору:
11.06.2023 00:00 - 21.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴45 916.67 Надання інформаційно-консультаційних послуг на ринку електричної енергії, а саме на ринку «на добу наперед» та внутрішньодобовому ринку України