-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Надання інформаційно-консультаційних послуг на ринку електричної енергії, а саме на ринку "на добу наперед" та внутрішньодобовому ринку України
Оголошено тендер
55 100.00
UAH
Номер:
eec98e2b36e54b12822154a3f19021c8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-04-25-003371-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22927045
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22927045
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
55 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Надання інформаційно-консультаційних послуг на ринку електричної енергії, а саме на ринку "на добу наперед" та внутрішньодобовому ринку України
Примітки:
Апарат управління
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
79410000-1 Консультаційні послуги з питань підприємницької діяльності та управління
Дата опублікування:
25.04.2023 15:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума55 100.00 UAH