-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Розробка кошторисної документації на «Капітальний ремонт кардіоревмоонкогематологічного відділення ІІІ – го поверху літера Б ОКНП «Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня» по вул. Руська, 207 –А в м. Чернівці.
Тендер Prozorro UA-2023-05-16-012282-a
Завершена
48 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 240.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 240.00 UAH
Період уточнення:
16.05.2023 15:58 - 21.05.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим