-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Розробка кошторисної документації на «Капітальний ремонт кардіоревмоонкогематологічного відділення ІІІ – го поверху літера Б ОКНП «Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня» по вул. Руська, 207 –А в м. Чернівці.
Тендер Prozorro UA-2023-05-16-012282-a
Завершена
48 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 240.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 240.00 UAH
Номер:
99174ebf44f94297a2229cfb0b57edbb
Внутрішній номер закупівлі:
17792143
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-16-012282-a
Замовник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43291042
-
Адреса:
58023, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Руська, буд. 207-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Ворожбит +380372548162, +380996683500 oknpodkl_ekonom@ukr.net http://odkl.chv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
48 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.05.2023 15:58 - 21.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
16.05.2023 15:58 - 24.05.2023 10:00
Період кваліфікації:
24.05.2023 10:02 - 25.05.2023 14:54
Період завантаження договору:
31.05.2023 00:00 - 10.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴48 000.00 Розробка кошторисної документації на «Капітальний ремонт кардіоревмоонкогематологічного відділення ІІІ – го поверху літера Б ОКНП «Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня» по вул. Руська, 207 –А в м. Чернівці.