-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Розробка кошторисної документації на «Капітальний ремонт ІІІ-го поверху педіатричного відділення №1 ОКНП "Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня" по. вул. Руська, 207 А в м. Чернівці»
Оголошено тендер
48 000.00
UAH
Номер:
66426876c3054552a549143736d1de47
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-05-16-004112-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43291042
-
Адреса:
58023, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Руська, буд. 207-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43291042
-
Адреса:
58023, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Руська, буд. 207-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
48 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Розробка кошторисної документації на «Капітальний ремонт ІІІ-го поверху педіатричного відділення №1 ОКНП "Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня" по. вул. Руська, 207 А в м. Чернівці»
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектування
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
16.05.2023 15:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума48 000.00 UAH