-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Хліб житньо-пшеничний
Тендер Prozorro UA-2023-05-12-003393-a
Завершена
206 750.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 033.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 033.75 UAH
Період уточнення:
12.05.2023 10:50 - 17.05.2023 00:00
Відповідь надана
графік поставки
Номер:
96cbd379a0ce45138a80f547d92612d2
Дата опублікування:
12.05.2023 14:19
Опис:
Добрий день .
Прошу уточнити графік поставки товару по днях тижня та годинах прийому(зокрема-субота та неділя) .
Чи можлива доставка у суботу товару включно із замовленням за неділю ?
ДЯКУЮ .
Відповідь:
Доброго дня. Постачання хліба потрібно проводити щодня зранку. В суботу поставка може бути на два дні.
Дата відповіді:
15.05.2023 11:15