-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Хліб житньо-пшеничний
Оголошено тендер
206 750.00
UAH
Номер:
11297554b406492991c76d5e2a14aca8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-05-12-001484-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНИЙ ЗАКЛАД З НАДАННЯ ПСИХІАТРИЧНОЇ ДОПОМОГИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993115
-
Адреса:
76010, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Млинарська, буд 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНИЙ ЗАКЛАД З НАДАННЯ ПСИХІАТРИЧНОЇ ДОПОМОГИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993115
-
Адреса:
76010, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Млинарська, буд 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
206 750.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Хліб житньо-пшеничний
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Дата опублікування:
12.05.2023 10:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти НЦЗУ
Сума206 750.00 UAH