-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Хліб житньо-пшеничний
Тендер Prozorro UA-2023-05-12-003393-a
Завершена
206 750.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 033.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 033.75 UAH
Номер:
2129ef1b65384be69d770357b26c42e2
Внутрішній номер закупівлі:
17754327
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-12-003393-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНИЙ ЗАКЛАД З НАДАННЯ ПСИХІАТРИЧНОЇ ДОПОМОГИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993115
-
Адреса:
76010, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вул. Млинарська, буд 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дмитрук Ігор Михайлович 380950062275 opnkl1@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
206 750.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.05.2023 10:50 - 17.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
12.05.2023 10:50 - 20.05.2023 00:00
Аукціон:
20.05.2023 00:03 - 20.05.2023 00:03
Період кваліфікації:
20.05.2023 00:03 - 22.05.2023 20:13
Період завантаження договору:
28.05.2023 00:00 - 07.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴206 750.00 Хліб житньо-пшеничний