-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Матеріали для ниркового діалізу (ДК 021:2015 – 33181520-3) Кріплення для системи зворотного осмосу; Шланг; Гранульований фільтруючий матеріал для очищення води; Засипка для фільтрів, виготовлена з природного матеріалу; Активоване вугілля
Тендер Prozorro UA-2023-05-11-006687-a
Завершена
143 928.24
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 719.64 UAH
мін. крок: 0.5% або 719.64 UAH
Період уточнення:
11.05.2023 12:42 - 16.05.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим