-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кріплення для системи зворотного осмосу; Шланг; Гранульований фільтруючий матеріал для очищення води; Засипка для фільтрів, виготовлена з природного матеріалу; Активоване вугілля
Оголошено тендер
143 928.24
UAH
Номер:
d4b9b3f129614bd8aea02925d77ba208
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-05-11-001863-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна установа "Інститут серця Міністерства охорони здоров'я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38831595
-
Адреса:
02660, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. БРАТИСЛАВСЬКА, 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа "Інститут серця Міністерства охорони здоров'я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38831595
-
Адреса:
02660, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. БРАТИСЛАВСЬКА, 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
143 928.24 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кріплення для системи зворотного осмосу; Шланг; Гранульований фільтруючий матеріал для очищення води; Засипка для фільтрів, виготовлена з природного матеріалу; Активоване вугілля
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
33181520-3 Матеріали для ниркового діалізу
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
11.05.2023 12:08
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума143 928.24 UAH