-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Матеріали для ниркового діалізу (ДК 021:2015 – 33181520-3) Кріплення для системи зворотного осмосу; Шланг; Гранульований фільтруючий матеріал для очищення води; Засипка для фільтрів, виготовлена з природного матеріалу; Активоване вугілля
Тендер Prozorro UA-2023-05-11-006687-a
Завершена
143 928.24
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 719.64 UAH
мін. крок: 0.5% або 719.64 UAH
Номер:
1edc036eb1494c8f99861c2307786faf
Внутрішній номер закупівлі:
17742654
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-11-006687-a
Замовник:
Державна установа "Інститут серця Міністерства охорони здоров'я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38831595
-
Адреса:
02660, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. БРАТИСЛАВСЬКА, 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Толстих +380442916109 tcheart@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33181520-3 Матеріали для ниркового діалізуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
143 928.24 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.05.2023 12:42 - 16.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
11.05.2023 12:42 - 19.05.2023 05:00
Період кваліфікації:
19.05.2023 05:02 - 22.05.2023 13:45
Період завантаження договору:
28.05.2023 00:00 - 07.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴143 928.24 Матеріали для ниркового діалізу (ДК 021:2015 – 33181520-3) Кріплення для системи зворотного осмосу; Шланг; Гранульований фільтруючий матеріал для очищення води; Засипка для фільтрів, виготовлена з природного матеріалу; Активоване вугілля