-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електроди
Тендер Prozorro UA-2023-05-04-013195-a
Електронний аукціон не проводиться. Відповідно до змін ухвалених КМУ від 30.12.2022 у Постанову КМУ № 1178 від 12.10.2022, які покликані забезпечити рівні права всіх учасників закупівель під час регулярних і тривалих відключень електроенергії, з 03.01.2023р. тимчасово відключено модуль аукціону у відкритих торгах з особливостями. Інформація щодо кроку ціни та дати проведення аукціону може тимчасово відображатись через особливості функціонування електронної системи закупівель, на яку не може вплинути замовник
Завершена
1 884 160.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 18 841.60 UAH
мін. крок: 1% або 18 841.60 UAH
Період уточнення:
04.05.2023 16:22 - 09.05.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим