-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електроди
Оголошено тендер
1 884 160.00
UAH
Номер:
d317de43e64941a39f35ab31d255abbb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-05-04-004242-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Теплопостачання міста Одеси"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34674102
-
Адреса:
65029, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Балківська, буд. 1-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Теплопостачання міста Одеси"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34674102
-
Адреса:
65029, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Балківська, буд. 1-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 884 160.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електроди
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дроту
Дата опублікування:
04.05.2023 16:07
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електроди АНО-4 (3,0 мм)
Кількість
5 тонни
Період постачання
(не задано)
Електроди АНО-4 (4,0 мм)
Кількість
3 тонни
Період постачання
(не задано)
Електроди ТМУ-21У (3,0 мм)
Кількість
1 тонни
Період постачання
(не задано)
Електроди ТМУ-21У (4,0 мм)
Кількість
0.4 тонни
Період постачання
(не задано)
Електроди ЦУ-5 (2,5 мм)
Кількість
1 тонни
Період постачання
(не задано)
Електроди УОНИ 13/55 (3,0мм)
Кількість
0.5 тонни
Період постачання
(не задано)
Електроди УОНИ 13/55 (4,0 мм)
Кількість
0.5 тонни
Період постачання
(не задано)
Електроди ЦЛ-11 (3,0 мм)
Кількість
0.1 тонни
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 884 160.00 UAH