-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електроди
Тендер Prozorro UA-2023-05-04-013195-a
Електронний аукціон не проводиться. Відповідно до змін ухвалених КМУ від 30.12.2022 у Постанову КМУ № 1178 від 12.10.2022, які покликані забезпечити рівні права всіх учасників закупівель під час регулярних і тривалих відключень електроенергії, з 03.01.2023р. тимчасово відключено модуль аукціону у відкритих торгах з особливостями. Інформація щодо кроку ціни та дати проведення аукціону може тимчасово відображатись через особливості функціонування електронної системи закупівель, на яку не може вплинути замовник
Завершена
1 884 160.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 18 841.60 UAH
мін. крок: 1% або 18 841.60 UAH
Номер:
c187002514544020a497b6907d26d0e7
Внутрішній номер закупівлі:
17674603
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-04-013195-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Теплопостачання міста Одеси"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34674102
-
Адреса:
65029, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Балківська, буд. 1-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Галина Єрошенко +380487056332 odntvm@ukr.net https://teplo.od.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 884 160.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.05.2023 16:22 - 09.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
04.05.2023 16:22 - 12.05.2023 10:00
Аукціон:
12.05.2023 10:00 - 12.05.2023 10:00
Період кваліфікації:
12.05.2023 10:00 - 17.05.2023 13:09
Період завантаження договору:
23.05.2023 00:00 - 02.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 884 160.00 електроди