• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Конструкційні матеріали (Руберойд Біполь ЕКП - 4,0)

Торги не відбулися

245 742.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 457.42 UAH
Період уточнення: 04.05.2023 13:27 - 09.05.2023 00:00
Відповідь надана

Кількість поставок

Номер: 56c663997cf54caaba831641c9e4a08d
Дата опублікування: 06.05.2023 12:04
Опис: Шановний Замовнику, чи можливе відвантаження всієї кількості товару однією поставкою?
Відповідь: Доброго дня. Всі умови поставки зазначені в тендерній документації. Дякую за запитання
Дата відповіді: 08.05.2023 08:13
Відповідь надана

Еквівалент

Номер: a92b736e74c241fcbc5a65a8c393d0ca
Дата опублікування: 04.05.2023 15:16
Опис: Добрий день. Чи розглядаєте еквівалент - Руберойд ЕКП - 4,0? Якщо так, прохання вилучити з Додатка № 2 до тендерної документації технічну вимогу "Серія – Біпол", оскільки це вказує на конкретного виробника, але за іншими вимогами можна підібрати та запропонувати Руберойд ЕКП - 4,0 багатьох інших виробників, дякуємо.
Відповідь: Доброго дня. Підприємство розглядає придбання покрівельного матеріала серії Біполь. Дякую за запитання.
Дата відповіді: 05.05.2023 08:27