• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Руберойд Біполь ЕКП - 4,0

Оголошено тендер

245 742.00 UAH
Номер: aba0f2b6216d4121a837c1a816896b89
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-05-04-003597-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство"Гарне місто" Овруцької міської ради Житомирської області
Замовник: Комунальне підприємство"Гарне місто" Овруцької міської ради Житомирської області
Очікувана вартість: 245 742.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Руберойд Біполь ЕКП - 4,0
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Дата опублікування: 04.05.2023 13:17

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума245 742.00 UAH