-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Конструкційні матеріали (Руберойд Біполь ЕКП - 4,0)
Тендер Prozorro UA-2023-05-04-007638-a
Торги не відбулися
245 742.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 457.42 UAH
мін. крок: 1% або 2 457.42 UAH
Номер:
ae5994c378604b348dac101184fc8bb6
Внутрішній номер закупівлі:
17669037
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-04-007638-a
Замовник:
Комунальне підприємство"Гарне місто" Овруцької міської ради Житомирської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40711424
-
Адреса:
11100, Україна, Житомирська область, Овруч, вулиця Франка,будинок 5А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шульгина Людмила Сергіївна 380680525055 kp.garnemisto@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
245 742.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.05.2023 13:27 - 09.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
04.05.2023 13:27 - 12.05.2023 00:00
Період кваліфікації:
12.05.2023 00:01 - 15.05.2023 15:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴245 742.00 Руберойд Біполь ЕКП - 4,0