-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Підключення дизельних генераторів з пристроями АВР Комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради “Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім.Ю.Липи” поліклінніка, щитова №1, щитова №3, котельня
Тендер Prozorro UA-2023-05-03-010180-a
Під кількістю 1 послуга слід вважати вірним обсяг надання послуг відповідно до Технічної специфікації (згідно із Додатком № 2)
Завершена
3 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 15 000.00 UAH
Період уточнення:
03.05.2023 15:12 - 16.05.2023 00:00
Відповідь надана
Невідповідності технічної специфікації
Номер:
ee9c3adefde2446e979a1aa77949a3bc
Дата опублікування:
05.05.2023 11:30
Опис:
Шановний Замовнику просимо внести зміни у технічну специфікацію цієї закупівлі , які впливають на можливість виконання робіт та забезпечення виконання очікуваного результату закупівлі.
По технічної специфікації по тендеру ДК 021:2015:45310000-3: Електромонтажні роботи (Підключення дизельних генераторів з пристроями АВР Комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради “Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім.Ю.Липи” поліклініка, щитова №1, щитова №3, котельня) є наступні зауваження:
1. В пунктах 19 по генераторах 1,2,3,4 допущено помилку в розмірі секційної огорожі 2500*180*3;
2. Розцінка в ПК АВК на монтаж генераторів застосовується в тонах ( до пунктів 32 генераторів 1,2,3, та пункту 105 генератора 4) , відповідно необхідно в ТС вказати одиницю виміру відповідно до стандарту АВК для генераторів 1,2,3,4 ;
3. В переліку матеріалів відсутні панелі АВР до генератора 3 та шаф з панелями АВР до генератора 4. Просимо додати до переліку матеріалів шафи та панелі АВР. Для генератора 4 просимо вказати струм АВР чи потужність генераторів;
4. Не вірно застосована розцінка в пунктах 41, 42 до генераторів 1 та 2, в пунктах 36, 37, 39, 41 до генератора 3 та в переліку матеріалів відсутній кабель до генератора 3. Просимо змінити розцінку , яка повинна відповідати матеріалу, який використовується, та додати в матеріали переріз та марку кабелю.
5. Для всіх генераторів для приєднання АВР к ВРП відсутній провід чи кабель, матеріали для его прокладання та приєднання а також розцінки на его прокладання.
Просимо скорегувати технічну специфікацію відповідно до зауважень для підготовки комерційної пропозиції яка , одночасно, відповідає такій технічній специфікації і включає повний комплекс робіт. Без внесення змін до технічної специфікації комерційні пропозиції не відповідатимуть очікуваному результату даної закупівлі та суперечитимуть чинному законодавству та нормативним документам у сфері будівництва в частині застосування розцінок , матеріальних ресурсів та безпеки виконання робіт.
Відповідь:
Добрий день! Замовником 09.05.2023 р. було внесено зміни до Технічної специфікації.
Щодо відсутності в технічній специфікації проводів чи кабеля, панелів АВР та шаф з панелями, повідомляємо про їх наявність у замовника торгів.
Дата відповіді:
10.05.2023 15:57
Відповідь надана
щодо виправлення та уточнення технічної специфікації
Номер:
10f65349c5cf403ba5ec517e97aea6b3
Дата опублікування:
04.05.2023 13:51
Опис:
До технічної специфікації по тендеру «ДК 021:2015:45310000-3: Електромонтажні роботи («Підключення дизельних генераторів з пристроями АВР у головному та пологовому корпусах Комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівська обласна клінічна лікарня»)», вул. Чернігівська, 7, м. Львів, є наступні зауваження:
1. Будівельна частина роботи полягає в збільшенні площі фундаменту під встановлення більшого за розміром генератора, що тягне за собою збільшення довжини металевої огорожі з сітчастих панелей . У будівельній частині 1-го та 2-го генераторів у пункті 14 передбачено демонтаж існуючої огорожі 27.5 м.п , наступна дія – новий монтаж раніше демонтованої огорожі 27.5 м.п і закупівля додатково ще 4 шт секційної огорожі . Відсутня робота з монтажу 4 шт секційної огорожі. ;
2. В пункті 16 по генераторах 1 та 2 допущено помилку в розмірі секційної огорожі 2500*180*3;
3. Розцінка в ПК АВК на демонтаж та монтаж генератора застосовується в тонах ( до пунктів 27,28) , відповідно необхідно в ТЗ вказати одиницю виміру відповідно до стандарту АВК для генераторів 1 та 2 ;
4. В переліку матеріалів та у замовника відсутні шафи АВР на струм 400А до генераторів 1 та 2. Просимо додати до переліку матеріалів шафу АВР на струм 400А до генераторів 1 та 2;
5. Не вірно застосована розцінка в пунктах 37, 44, 50 до генератора 1, та пункті 39, 41, 45 до генератора 2 до кабелю ВВГнг-нд 4х95 мм.кв , робота на монтаж кабелю до 70 мм2. Просимо змінити розцінку , яка повинна відповідати матеріалу , який використовується;
6. Не вірно застосована розцінка в пункті 38 до генератора 1, та пункті 40 до генератора 2 до кабелю ВВГнг-LS 5х1,5 мм.кв. , робота на монтаж кабелю до 6 мм2. Просимо змінити розцінку , яка повинна відповідати матеріалу , який використовується;
7. В пункті 43 до генератора 1 є провід ПВ3 нг-нд(LS) 4х95 мм.кв., але відсутні роботи з монтажу , розхідні та кріпильні матеріали матеріали для його прокладання та приєднання;
8. Для генератора 2 для приєднання АВР к ВРП відсутній провід ПВ3 нг-нд(LS) 4х95 мм.кв., матеріали для его прокладання та приєднання а також розцінки на его прокладання.
9. Будівельна частина роботи полягає в збільшенні площі фундаменту під встановлення більшого за розміром генератора, що тягне за собою збільшення площі навісу . У будівельній частині 1-го та 2-го генераторів у пункті 18 передбачено демонтаж існуючого накриття з профільного листа 30 м2 , наступна дія – новий монтаж раніше демонтованого профільного листа 30 м2 і закупівля додатково ще 12 м2 профільного листа . Відсутня робота з монтажу 12м2 профільного листа .
Просимо скорегувати технічну специфікацію відповідно до зауважень для підготовки комерційної пропозиції яка , одночасно, відповідає такій технічній специфікації і включає повний комплекс робіт. Без внесення змін до технічної специфікації комерційні пропозиції не відповідатимуть очікуваному результату даної закупівлі та суперечитимуть чинному законодавству та нормативним документам у сфері будівництва в частині застосування розцінок , матеріальних ресурсів та безпеки виконання робіт.
Відповідь:
Добрий день! Ваша Вимога не стосується технічної специфікації по даної закупівлі ID UA-2023-05-03-010180-a.
Дата відповіді:
05.05.2023 14:33