-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Підключення дизельних генераторів з пристроями АВР Комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради “Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім.Ю.Липи” поліклінніка, щитова №1, щитова №3, котельня
Оголошено тендер
3 000 000.00
UAH
Номер:
e57d6b17f4674587af2d42781446f63b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-05-03-002877-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради “Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім.Ю.Липи”
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998161
-
Адреса:
79495, Україна, Львівська область, Львів-Винники, вул.Івасюка, 31,
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради “Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім.Ю.Липи”
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998161
-
Адреса:
79495, Україна, Львівська область, Львів-Винники, вул.Івасюка, 31,
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Підключення дизельних генераторів з пристроями АВР Комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради “Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім.Ю.Липи” поліклінніка, щитова №1, щитова №3, котельня
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
Дата опублікування:
03.05.2023 14:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 000 000.00 UAH