-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Підключення дизельних генераторів з пристроями АВР Комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради “Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім.Ю.Липи” поліклінніка, щитова №1, щитова №3, котельня
Тендер Prozorro UA-2023-05-03-010180-a
Під кількістю 1 послуга слід вважати вірним обсяг надання послуг відповідно до Технічної специфікації (згідно із Додатком № 2)
Завершена
3 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 15 000.00 UAH
Номер:
d20338a9033a4ae7bd9be6fea2d5adcc
Внутрішній номер закупівлі:
17657166
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-03-010180-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради “Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім.Ю.Липи”
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998161
-
Адреса:
79495, Україна, Львівська область, Львів-Винники, вул.Івасюка, 31,
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шаран Дарія Володимирівна +380322962075 gospital-vunnuku@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.05.2023 15:12 - 16.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
03.05.2023 15:12 - 19.05.2023 18:00
Період кваліфікації:
19.05.2023 18:00 - 26.05.2023 10:23
Період завантаження договору:
01.06.2023 00:00 - 11.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 000 000.00 Підключення дизельних генераторів з пристроями АВР Комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради “Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім.Ю.Липи” поліклінніка, щитова №1, щитова №3, котельня