-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Підгузки для дорослих та дітей (11239 — Підгузник для дорослих, 11239 — Підгузник для дорослих, 35008 — Дитячий підгузник, 35008 — Дитячий підгузник, 35008 — Дитячий підгузник)
Тендер Prozorro UA-2023-05-03-010150-a
Торги не відбулися
128 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 640.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 640.00 UAH
Період уточнення:
03.05.2023 15:11 - 09.05.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим