-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Підгузки для дорослих та дітей (11239 — Підгузник для дорослих, 11239 — Підгузник для дорослих, 35008 — Дитячий підгузник, 35008 — Дитячий підгузник, 35008 — Дитячий підгузник)
Тендер Prozorro UA-2023-05-03-010150-a
Торги не відбулися
128 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 640.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 640.00 UAH
Номер:
b0ae62b7909c4b56b296a81811e75a9e
Внутрішній номер закупівлі:
17657139
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-03-010150-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство “Зміївська центральна районна лікарня” Зміївської міської ради Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003178
-
Адреса:
63403, Україна, Харківська область, Зміївський р-н, м. Зміїв, шосе Таранівське, 1-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Вороніна +380574733019 zcrb.tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
128 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.05.2023 15:11 - 09.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
03.05.2023 15:11 - 12.05.2023 12:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴128 000.00 Підгузки для дорослих та дітей