-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Підгузки для дорослих та дітей (11239 — Підгузник для дорослих, 11239 — Підгузник для дорослих, 35008 — Дитячий підгузник, 35008 — Дитячий підгузник, 35008 — Дитячий підгузник)
Оголошено тендер
128 000.00
UAH
Номер:
772eca6b67064b0aa3e8e5b0822a44db
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-05-03-002596-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство “Зміївська центральна районна лікарня” Зміївської міської ради Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003178
-
Адреса:
63403, Україна, Харківська область, Зміївський р-н, м. Зміїв, шосе Таранівське, 1-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство “Зміївська центральна районна лікарня” Зміївської міської ради Харківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003178
-
Адреса:
63403, Україна, Харківська область, Зміївський р-н, м. Зміїв, шосе Таранівське, 1-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
128 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Підгузки для дорослих та дітей (11239 — Підгузник для дорослих, 11239 — Підгузник для дорослих, 35008 — Дитячий підгузник, 35008 — Дитячий підгузник, 35008 — Дитячий підгузник)
Примітки:
Категорія замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
33750000-2 Засоби для догляду за малюками
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
03.05.2023 14:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума128 000.00 UAH