-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги їдалень (Кейтерінг), придбання яких здійснюється на виконання реалізації заходів для забезпечення внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб Маріупольської міської територіальної громади зокрема міста Маріуполя у мережі центрів підтримки «ЯМаріуполь»
Тендер Prozorro UA-2023-04-26-012252-a
Торги відмінено
4 849 032.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 24 245.16 UAH
мін. крок: 0.5% або 24 245.16 UAH
Період уточнення:
26.04.2023 20:45 - 01.05.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим