-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги їдалень (Кейтерінг), придбання яких здійснюється на виконання реалізації заходів для забезпечення внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб Маріупольської міської територіальної громади зокрема міста Маріуполя у мережі центрів підтримки «ЯМаріуполь»
Тендер Prozorro UA-2023-04-26-012252-a
Торги відмінено
4 849 032.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 24 245.16 UAH
мін. крок: 0.5% або 24 245.16 UAH
Номер:
2248a63c0a47425f8d36d3f8768d60f6
Внутрішній номер закупівлі:
17594985
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-04-26-012252-a
Замовник:
Комунальне комерційне підприємство Маріупольської міської ради "м.ЄХАБ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42815794
-
Адреса:
87500, Україна, Донецька область, Маріуполь, пр.Миру, б.70
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Колода Олексій Сергійович +380675432851 m.ehub@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 849 032.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.04.2023 20:45 - 01.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
26.04.2023 20:45 - 04.05.2023 09:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
1801f87c547842f5949c94db924aec52
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Згідно з пунктом 2 частини 1 статті 32 Закону та пунктом 2 частини 47 Особливостей - неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель.
Період оскарження:
27.04.2023 17:51 - 08.05.2023 00:00
Дата опублікування:
27.04.2023 17:51
Дата виконання:
08.05.2023 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴4 849 032.00 Послуги їдалень (Кейтерінг), придбання яких здійснюється на виконання реалізації заходів для забезпечення внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб Маріупольської міської територіальної громади зокрема міста Маріуполя у мережі центрів підтримки «ЯМаріуполь»