-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги їдалень (Кейтерінг), придбання яких здійснюється на виконання реалізації заходів для забезпечення внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб Маріупольської міської територіальної громади зокрема міста Маріуполя у мережі центрів підтримки «ЯМаріуполь»
Оголошено тендер
4 849 032.00
UAH
Номер:
38a08613eb3c42218c93306ea44689c8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-04-26-004406-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне комерційне підприємство Маріупольської міської ради "м.ЄХАБ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42815794
-
Адреса:
87500, Україна, Донецька область, Маріуполь, пр.Миру, б.70
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне комерційне підприємство Маріупольської міської ради "м.ЄХАБ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42815794
-
Адреса:
87500, Україна, Донецька область, Маріуполь, пр.Миру, б.70
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 849 032.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги їдалень (Кейтерінг), придбання яких здійснюється на виконання реалізації заходів для забезпечення внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб Маріупольської міської територіальної громади зокрема міста Маріуполя у мережі центрів підтримки «ЯМаріуполь»
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
Дата опублікування:
26.04.2023 15:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума4 849 032.00 UAH