-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Розробка Програми охорони довкілля щодо поетапного зниження викидів забруднюючих речовин суб'єктами господарювання м.Запоріжжя
Тендер Prozorro UA-2023-04-25-010102-a
Закупівля здійснюється з урахуванням норм Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» зі змінами
Торги не відбулися
1 703 358.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 17 033.58 UAH
мін. крок: 1% або 17 033.58 UAH
Період уточнення:
25.04.2023 15:54 - 30.04.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим