• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Розробка Програми охорони довкілля щодо поетапного зниження викидів забруднюючих речовин суб'єктами господарювання м.Запоріжжя

Закупівля здійснюється з урахуванням норм Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» зі змінами

Торги не відбулися

1 703 358.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 17 033.58 UAH
Номер: fd739e2b19664b5c8818d79463d1771b
Внутрішній номер закупівлі: 17580273
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-04-25-010102-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Наталя Авраменко +380632965995 natalia.avramenko@zp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 90713000-8 Консультаційні послуги з питань охорони довкілляАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 703 358.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.04.2023 15:54 - 30.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 25.04.2023 15:54 - 03.05.2023 17:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 703 358.00 Розробка Програми охорони довкілля щодо поетапного зниження викидів забруднюючих речовин суб'єктами господарювання м.Запоріжжя