-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Розробка Програми охорони довкілля щодо поетапного зниження викидів забруднюючих речовин суб'єктами господарювання м.Запоріжжя
Оголошено тендер
1 703 358.00
UAH
Номер:
21e42a9c57264352b0836da9794d1687
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-04-20-001954-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37591569
-
Адреса:
69105, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ПРОСПЕКТ СОБОРНИЙ, будинок 206
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37591569
-
Адреса:
69105, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ПРОСПЕКТ СОБОРНИЙ, будинок 206
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 703 358.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Розробка Програми охорони довкілля щодо поетапного зниження викидів забруднюючих речовин суб'єктами господарювання м.Запоріжжя
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
90713000-8 Консультаційні послуги з питань охорони довкілля
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
20.04.2023 11:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписБюджет Запорізької міської територіальної громади
Сума1 703 358.00 UAH