-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015: 44220000-8 - Столярні вироби (вікна, двері)
Тендер Prozorro UA-2023-04-17-003104-a
Завершена
286 449.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 864.49 UAH
мін. крок: 1% або 2 864.49 UAH
Період уточнення:
17.04.2023 11:56 - 22.04.2023 00:00
Відповідь надана
Уточнення
Номер:
f1a255f4209c4970b20c4fd8fbbd5530
Дата опублікування:
18.04.2023 10:42
Опис:
Чи передбачає дана закупівля монтаж?
Відповідь:
Так, монтаж включено у закупівлю.
Дата відповіді:
18.04.2023 14:30