-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вікна, двері
Оголошено тендер
286 449.00
UAH
Номер:
cc2af888aa7e454d84966eeec3a768b8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-04-17-001004-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДОНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44057056
-
Адреса:
64250, Україна, Харківська область, Донець, вул. Центральна, будинок 40
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДОНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44057056
-
Адреса:
64250, Україна, Харківська область, Донець, вул. Центральна, будинок 40
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
286 449.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вікна, двері
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
17.04.2023 11:35
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума286 449.00 UAH