-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015: 44220000-8 - Столярні вироби (вікна, двері)
Тендер Prozorro UA-2023-04-17-003104-a
Завершена
286 449.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 864.49 UAH
мін. крок: 1% або 2 864.49 UAH
Номер:
ba3b72c2bda74138b33e964341d52488
Внутрішній номер закупівлі:
17508796
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-04-17-003104-a
Замовник:
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДОНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44057056
-
Адреса:
64250, Україна, Харківська область, Донець, вул. Центральна, будинок 40
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Меркулова Ольга Вячеславівна +380996654389 donetsvkms@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
286 449.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.04.2023 11:56 - 22.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
17.04.2023 11:56 - 25.04.2023 00:00
Аукціон:
25.04.2023 00:00 - 25.04.2023 00:00
Період кваліфікації:
25.04.2023 00:00 - 04.05.2023 13:55
Період завантаження договору:
10.05.2023 00:00 - 20.05.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴286 449.00 Вікна, двері