-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги прибирання приміщень адміністративної будівлі адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та прибудинкової території за адресою: пр. Богоявленський, 314
Тендер Prozorro UA-2023-04-10-000351-a
Номенклатурні позиції: Послуги прибирання приміщень адміністративної будівлі адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та прибудинкової території за адресою: пр. Богоявленський, 314 - ДК 2021:2015 - (90911200-8) – послуги з прибирання будівель
Завершена
193 015.77
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 930.16 UAH
мін. крок: 1% або 1 930.16 UAH
Період уточнення:
10.04.2023 08:57 - 15.04.2023 00:00
Відповідь надана
Уточнення площі
Номер:
8b9561d92c074b63857ec87ccafc8372
Дата опублікування:
10.04.2023 12:41
Опис:
Доброго дня. Прошу зазначити
*площу , склад робіт з утримання прибудинкової території відповідно Додатку 3 до тендерної документації.
*коефіціент заставлення приміщень
*кількість робочих місць Замовника
що потрібно для розрахунку вартості пропозиції та витратних матеріалів
Дякую
Відповідь:
Доброго дня! Дякуємо за запитання, Замовником їх дуже уважно розглянуто! За результатами їх розгляду повідомляємо наступне.
Площа прибудинкової території – 556,9 м. кв. Склад робіт з утримання прибудинкової території відповідно Додатку 3 до тендерної документації, підмітання та складання сміття до сміттєвих баків.
Коефіцієнт заставлення приміщень – 0,4.
Кількість робочих місць Замовника – 2 особи.
Дата відповіді:
10.04.2023 14:48