-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги прибирання приміщень адміністративної будівлі адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та прибудинкової території за адресою: пр. Богоявленський, 314
Оголошено тендер
193 015.77
UAH
Номер:
a8cbbfb30c774ea194666e6cae30cbad
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-04-10-000162-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05410607
-
Адреса:
54050, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, пр. Богоявленський, 314
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05410607
-
Адреса:
54050, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, пр. Богоявленський, 314
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
193 015.77 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги прибирання приміщень адміністративної будівлі адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та прибудинкової території за адресою: пр. Богоявленський, 314
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибирання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
10.04.2023 08:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума193 015.77 UAH