-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги прибирання приміщень адміністративної будівлі адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та прибудинкової території за адресою: пр. Богоявленський, 314
Тендер Prozorro UA-2023-04-10-000351-a
Номенклатурні позиції: Послуги прибирання приміщень адміністративної будівлі адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та прибудинкової території за адресою: пр. Богоявленський, 314 - ДК 2021:2015 - (90911200-8) – послуги з прибирання будівель
Завершена
193 015.77
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 930.16 UAH
мін. крок: 1% або 1 930.16 UAH
Номер:
2c26c34d289f4b18a3ac22405a9b01a7
Внутрішній номер закупівлі:
17449747
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-04-10-000351-a
Замовник:
адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
05410607
-
Адреса:
54050, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, пр. Богоявленський, 314
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Степаніцина Інна Леонідівна +380512600277 inna_02112008@ukr.net https://corabeldistr.mkrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
193 015.77 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.04.2023 08:57 - 15.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
10.04.2023 08:57 - 18.04.2023 09:00
Період кваліфікації:
18.04.2023 09:02 - 19.04.2023 15:23
Період завантаження договору:
25.04.2023 00:00 - 05.05.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴193 015.77 Послуги прибирання приміщень адміністративної будівлі адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради та прибудинкової території за адресою: пр. Богоявленський, 314